Історія бренду BEZET

З 2016 ми створили «BEZET» - бренд для тих, хто йде до мети, незважаючи на труднощі, хто націлений перемагати і ставати кращим. Ми вирішили, що не будемо сліпо слідувати трендам, не працювати на конвеєр, випускаючи однотипний одяг без ідеї і душі. Ми придумали свій стиль і об'єднали завдяки йому міцних духом хлопців, яким потрібний зручний, практичний і стильний одяг на кожен день.

Але для нас і всіх, хто носить «BEZET», - це не просто форма. Це пропуск в братство, де немає місце слабкості і ліні, а невдачі тільки підстьобують рухатися вперед. Тут цінують силу, впевненість і рішучість, але наш продукт не тільки для досягли своїх цілей чемпіонів, а й для тих, хто тільки на самому початку свого шляху.

Ми - частина цієї спільноти, згуртована команда, яка працює на результат. З 2016 ми зібрали навколо себе кілька десятків тисяч однодумців і зрозуміли, що прийшов час розширюватися.

В 2019 ми створили перший в Україні маркетплейс чоловічого одягу. Це закрита тусовка - тут тільки ті, хто розділяє наші цінності і створює якісні речі. Ми дали майданчик крутим виробникам одягу, взуття та аксесуарів, і впевнені, що саме ТУТ ти знайдеш свою персональну броню.