Відмова від Відповідальності

1. Загальний Огляд

Цей вебсайт та всі його вміст належать до ФОП Томків Назарій Любомирович. Використання цього вебсайту підпорядковується наступним умовам відмови від відповідальності.

2. Відмова від Відповідальності за Інформацію

ФОП Томків Назарій Любомирович докладає всіх зусиль для забезпечення точності та актуальності інформації, опублікованої на цьому вебсайті. Однак, ми не гарантуємо та не несемо відповідальності за точність, повноту та актуальність цієї інформації. Всі матеріали та інформація надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій.

3. Відмова від Відповідальності за Зовнішні Посилання

Цей вебсайт може містити посилання на зовнішні вебсайти, які не адмініструються ФОП Томків Назарій Любомирович. Ми не несемо відповідальності за вміст та політики цих зовнішніх сайтів. Включення будь-яких посилань не обов'язково означає рекомендацію або підтримку виражених у них поглядів.

4. Обмеження Відповідальності

ФОП Томків Назарій Любомирович не несе відповідальності за будь-які прямі, непрямі, випадкові, особливі чи наслідкові збитки, що виникають у зв'язку з використанням або неможливістю використання цього вебсайту чи його вмісту.

5. Авторські Права

Весь вміст цього вебсайту, включаючи тексти, графіку, логотипи, зображення, тощо, є власністю ФОП Томків Назарій Любомирович та захищений відповідно до законів про авторські права. Несанкціоноване використання будь-яких матеріалів з цього сайту може порушувати авторські права та інші закони.

6. Зміни Політики

ФОП Томків Назарій Любомирович залишає за собою право в будь-який час змінювати цю відмову від відповідальності без попереднього повідомлення.

7. Застосування Законодавства

Будь-які суперечки, пов'язані з використанням цього сайту, будуть регулюватися відповідно до законодавства країни реєстрації компанії.