Умови доставки

НОВА ПОШТА

Середній термін доставки 1-3 робочих днів по всій Україні на поштове відділення або кур'єром. 

Вартість доставки:  залежить від ваги, але в середньому за 1-2 речі - 70-75 грн при відправці на відділення та 90-95 грн при умові що ви обрали кур’єрську доставку. Зверніть увагу що це приблизна вартість і вона може змінюватися в залежності від тарифів транспортної компанії “Нова пошта”.

Послуга післяплати: надається за тарифами Нової пошти: якщо Вам зручно отримати товар післяплатою, потрібно оплатити комісію у розмірі 20 грн за грошовий переказ і додати до загальної суми замовлення 2%.

Компанія BEZET оплачує доставку всіх замовлень вартістю від 2000 грн до відділення Нової пошти. Будь ласка, зверніть на це увагу при оформленні замовлення.


УКРПОШТА

Середній термін доставки 4-7 робочих днів по всій Україні на поштове відділення або кур'єром. Доставка здійснюється тільки по повній передоплаті замовлення.

Вартість доставки: залежить від ваги і місця призначення, але в середньому за 1-2 речі - 40-45 грн. при відправці на відділення та 50-45 грн при умові що ви обрали кур’єрську доставку. Зверніть увагу що це приблизна вартість і вона може змінюватися в залежності від тарифів транспортної компанії “УКРПОШТА”

Компанія BEZET оплачує доставку всіх замовлень вартістю від 2000 грн до відділення Укрпошти. Будь ласка, зверніть на це увагу при оформленні замовлення. 


САМОВИВІЗ

Також у нас діє функція самовивозу з м. Київ. За адресою: вул. Велика Васильківська 27.

Більш детальну інформацію ви отримаєте після оформлення замовлення, або Ви можете уточнити у нашого менеджера за номером телефону вказаним на сайті +380638844140 або написавши в службу підтримки користувачів інтернет-магазину bezet.com.ua, використовуючи електронну адресу: [email protected].