Оплата

При оформленні замовлення необхідно обрати спосіб оплати. Замовлення, сума яких не перевищує 600 грн, будуть відправлені компанією BEZET тільки за умови повної передоплати.

Компанія BEZET пропонує такі методи оплати придбаного товару:

*Уточнюємо: якщо Вам зручно отримати товар післяплатою, потрібно оплатити комісію у розмірі 20 грн за грошовий переказ і додати до загальної суми замовлення 2%. Це відбувається згідно з вимогами транспортної компанії «Нова пошта».

**При оплаті частинами Ви можете обрати термін і розмір платежів. Запит розглядає Ваш банк, і він же може погодити або відхилити оплату частинами.

Оплата частинами від ПриватБанку:

Оформити замовлення з оплатою частинами дуже просто — обираєте в спосіб оплати LiqPay та вводите номер телефону для авторизації в кабінеті ПриватБанку, обираєте кількість платежів (від 2 до 4) та натискаєте Підтвердити, після підтвердження буде сповіщення про те чи підтверджено платіж, чи відхилено, та по якій причині.

Послуга доступна клієнтам ПриватБанку, які мають доступний ліміт на кредитній карті або власні кошти на картці.

Перший платіж знімається в день оформлення замовлення, інші будуть зніматись щомісячно, залежно від обраного терміну.

Скористатись послугою «Оплата частинами» можна для розрахунку за товари від 2500 грн.

ВАЖЛИВО! Перед оплатою ознайомтеся з правилами повернення та обміну.

Більш детальну інформацію Ви можете уточнити в нашого менеджера за номером телефону вказаним на сайті +380638844140 або написавши в службу підтримки користувачів інтернет-магазину bezet.com.ua, використовуючи електронну адресу: [email protected].